Infonet Akademi

GÜVENLİĞİNİZİ INFONET AKADEMİ'NİN EĞİTİMLERİYLE GÜÇLENDİRİN!

 

1995 yılından bu yana ağ ve bilgi güvenliği konusunda liderliğini sürdüren InfoNet Bilgi Sistemleri, Güvenlik konusunda danışmanlık, ürün konumlandırılma, teknik destek hizmeti,kurulum hizmetlerinin yanı sıra distribütörü olduğu ürünlerle ilgili sertifikalı ve uzman eğitmen kadromuzla Eğitim Hizmeti de vermektedir.

Eğitim Hizmetlerimiz;

-Sertifikasyona yönelik sınıf eğitimleri

-Kurumunuza özel eğitim hizmetleri olarak sağlanmaktadır.

Sertifikasyona Yönelik Sınıf Eğitimleri:
Yetkili Eğitim Merkezi olduğumuz tüm güvenlik ürünlerine yönelik düzenli periyotlar halinde genel açık sınıfta sertifikasyon sürecine yönelik herkesin katılabileceği şekilde eğitimler düzenliyoruz.

Kurumuza Özel Eğitim Hizmetleri:

Sadece kendi kurumunuzun personelinin katılacağı, sizin kurumunuza özel olarak kendi lokasyonunuzda ya da özel bir eğitim merkezinde sertifikasyona yönelik eğitim hizmeti vermekteyiz.

Eğitim Hizmetlerimiz kurumların isteği doğrultusunda Türkiye’nin her yerinde verilmektedir. Eğitime katılan tüm katılımcılarımıza “ Katılım Sertifikası” vermekteyiz.

2019 Yılı Eğitim Tarihleri

Eğitim tarihlerimiz yada eğitim hizmetleriyle ilgili fiyat almak için Eğitim Hizmetleri Birimimizden Profesyonel Hizmetler Satış Yöneticisi Efnan Sağın’dan bilgi alabilirsiniz.

Kayıt ve Bilgi İçin   :Efnan Sağın / Profesyonel Hizmetler Satış Yöneticisi
                                     efnan.sagin@infonet.com.tr / 0212 356 55 80