İş Ortakları

image 1

InfoNet, temsilciliğini yapmış olduğu ürün ve hizmetleri Türkiye pazarına sunan, başarısının sürekliliğinin ancak satış ve dağıtım kanalının başarısı ile oluşabileceğine inanan bir firmadır.
Hızla gelişen ve genişleyen e-güvenlik pazarı bugün IT sektöründe faaliyet gösteren bir çok firmaya fırsat alanı sunmaktadır.
InfoNet için ortaklık, hem müşterileri hem de kendi açısından çok önemli bir başarı faktörüdür.
InfoNet kurumsal gücünün ve başarısının arkasında satış ve dağıtım kanallarının gücü ve başarısı olduğuna inanmaktadır.
InfoNet, ortağı olacak firmalara, kurumsal ağ ve bilgi güvenliği alanında pek çok uygulamayı Türkiye'de ilk defa gerçekleştiren, sunduğu ürünleri teknik servis ve danışmanlık hizmetleriyle destekleyen, sektöründe hızla büyüyen başarılı bir şirketle güç birliği içinde işlerini geliştirme olanağı sağlar. InfoNet bu ortaklığa, en yeni ve en güçlü ürünleri ve güvenlik alanındaki rakipsiz üstünlüğünü katar. Bizler ortaklarımızın başarılı olmalarına kendimizi odaklamış bulunuyoruz. İnaniyoruz ki en kapsamlı güvenlik çözümlerini ve hizmetlerini müşterilerimize sunmanın yolu güç birliği ve dayanışmadan geçiyor.

Niye bugün Infonet Çözüm ve İş ortağı olmalısınız?

InfoNet %100 indirekt çalışması,
Hızla büyüyen güvenlik pazarında yer almak,
Pazar lideri firmayla ortaklık yapmak,
Güvenlik konusunda uzmanlaşmak,
Dünya pazarındaki en güvenilir, pazar payı en yüksek ürünleri, InfoNet'in geniş sertifikalı kadrosunun desteği ile müşterilerinize sunma imkanı,
Müşterilerinize katma değerli yeni ürün ve hizmetler sunmak

InfoNet Çözüm veya İş ortakları arasında yer almak istiyorsanız Firma ünvanı ve telefon bilginizi satis@infonet.com.tr adresine gönderebilirsiniz.